przejdź do treści

Wydarzenia


FAJFY – POTANCÓWKA w holu Filharmonii

INFORMACJA ARCHIWALNA 
Szanowni Seniorzy,

serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie tanecznej FAJFY – POTANCÓWKA, która odbędzie się w dniu 03.06.2023 r. (sobota) o godz. 17.00 w holu Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.

Potańcówkę poprowadzi Pan Adam Kuzycz – Berezowski a grać do tańca specjalnie dla Państwa będzie zespół SWING LOVER.

Bilety w cenie 5 zł można nabyć bezpośrednio w kasie Filharmonii lub dokonać w odpowiedzi na mojego maila rezerwacji biletów.

Taniec od zarania dziejów jest jednym z najważniejszych narzędzi tworzenia więzi i budowania wspólnoty. Tańcząc integrujemy się z grupą czy partnerami i rozwijamy nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim intelektualnie i emocjonalnie.

Na półmetku Festiwalu Słyszę Dobre Dźwięki proponujemy spędzić wieczór na wyjątkowym wydarzeniu zwanym „fajfy”. A co to takiego? „Fajfami” nazywamy znane od lat 60-tych popołudniowe spotkania taneczne. Spolszczone w wymowie słowo pochodzi od angielskiego określenia godziny 17.00 („five o’clock”). I właśnie o tej godzinie zapraszamy na międzypokoleniowe taneczne szaleństwo w holu Filharmonii przy muzyce na żywo.

Fajfy są zorganizowane w ramach III edycji festiwalu Słyszę Dobre Dźwięki. Przez wszystkie dni festiwalu wieczorami budynek Filharmonii przyjmie turkusowe barwy. Jest to kolor festiwalu Słyszę Dobre Dźwięki, oznaczający wyciszenie i spokój, symbol wiary w siebie i innych ludzi.


18.05.2013


powrót na poprzednią stronę