przejdź do treści

Zespół rękodzieła FANTAZJA


-

- :: 19.01.2023

Marzena Stanik
kierownik


                                                                            ZESPÓŁ RĘKODZIEŁA    " FANTAZJA”

 Zespół rękodzieła FANTAZJA jest aktywną grupą wykonującą wiele rodzajów prac ręcznie, stosując różne techniki: haft krzyżykowy, matematyczny, de cuopaqe, quiling a także prace na drutach czy szydełku. Są też koleżanki, które przepięknie wykonują ozdoby świąteczne z wykorzystaniem: papieru, wszelkich naturalnych materiałów, włóczki, kordonka czy wstążek i skrawków materiałów.

Przed świętami Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy organizujemy wewnętrzną wystawę naszych ozdób świątecznych. Wystawy jak zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Dzięki nowym koleżankom, przybywającym do naszego zespołu, poznajemy ciekawe tajniki prac ręcznych, każda koleżanka wnosi do zespołu nowe talenty, pomysły i style. Mamy wiele planów na przyszłość - wychodzenie z prezentacjami naszych prac do szerszego grona odbiorców, jak i pozyskiwanie umiejętności takich jak np. nauka tworzenia papieru czerpalnego. Wciąż poszukujemy nowych technik, materiałów i pomysłów.

Zajęcia odbywają się w siedzibie w każdą środę o godzinie 10.00 w sali nr 4. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do naszego zespołu.

Marzena Stanik  kierownik Zespołu

 

.

 


Z życia zespołu

powrót na poprzednią stronę