przejdź do treści

O nas


Komunikat

 

 

Czasopismo „PRANA czyli siła witalna” od lat towarzyszy życiu naszego uniwersytetu. Redakcja podejmuje ważne dla nas wszystkich tematy. Staramy się być blisko spraw dotyczących życia seniorów. Piszemy o zdrowiu, pasjach, publikujemy wspomnienia słuchaczy. W kręgu naszych zainteresowań jest również Szczecin, staramy się w kolejnych numerach prezentować znanych i zasłużonych ludzi, przedstawiać ciekawostki z jego historii i ukazywać zabytki. Udaje się to dzięki pracy wielu osób, zaangażowaniu kolejnych zespołów redakcyjnych i niezliczonej liczbie autorów.
 
 
 
 INFORMACJA OD TYMCZASOWEGO ZESPOŁU REDAKCYJNEGO PRANY
Przedłużająca się pandemia spowodowała, że, ze względu na zawieszone zajęcia, nie mogliśmy kontaktować się ze sobą w szerokim gronie. Z uwagi na to nie mógł powstać nowy zespół redakcyjny PRANY. Z tego też względu niektóre redaktorki z dawnego zespołu postanowiły, dla zachowania ciągłości czasopisma, zgodnie ze statutem, opracować 30. jej numer. Taka była potrzeba chwili. Zakasałyśmy rękawy i wzięłyśmy się do pracy. Jej efekty będziecie mogli zobaczyć w pierwszych dniach nowego roku akademickiego.
Aktualnie istnieje konieczność utworzenia nowego zespołu redakcyjnego. Wierzymy, że znajdą się chętni do przejęcia pałeczki i kontynuacja naszego czasopisma nie będzie zagrożona. 
Tymczasowy Zespół Redakcyjny w składzie:
Eleonora Jakubiak
Elżbieta Sikorska
Wanda Sobieralska
Mirosława Franczak
Wrzesień 2021r
 

 

                                                                                                                    
 powrót na poprzednią stronę