przejdź do treści

Wydarzenia: Turystyka Piesza i Krajoznawcza PIECHUR


WAKACJE 2019 W PIECHURZE.

 Wakacje PIECHURA

 Rok akademicki 2018/2019 zakończył się. Jednak członkowie PIECHURA jednogłośnie zadecydowali o kontynuowaniu swych wędrówek w każdą środę tygodnia przez okres wakacji.

I tak w lipcu zamierzamy między innymi odwiedzić miejsce katastrofy niemieckiego samolotu pasażerskiego w Puszczy Bukowej, zobaczyć największe w Europie wały polodowcowe w Grzędzicach oraz obejrzeć eksponaty w Muzeum Pocztówki w Szczecinie.

W sierpniu chcemy przejść się trasą z Miedwiecka do jeziora Miedwie, następnie zobaczyć grotę i niedawno odnowiony mostek nad jeziorem Szmaragdowym oraz zwiedzić sale muzealne w zamku Pęzino.

We wrześniu planujemy czterodniową wycieczkę do Trójmiasta, a poza tym chcemy posłuchać śpiewu ptaków nad jeziorem Świdwie. Niewątpliwie interesujące będzie również zwiedzanie Gryfic, miasteczka obfitującego w zabytkowe budowle epoki Średniowiecza.

Sądzimy, że wakacyjny kalendarz imprez PIECHURA zapowiada się interesująco i zapraszamy do uczestnictwa w naszych wycieczkach i wędrówkach każdego studenta SUTW, zainteresowanego zwiedzaniem okolic Szczecina oraz miast i miasteczek naszego województwa.

Osoby, które są zainteresowane uczestnictwem w imprezach turystycznych zespołu PIECHUR zapraszamy na naszą stronę http://www.sutw.szczecin.pl/chapter_129117.asp, gdzie jest zamieszczony dokładny kalendarz naszych wycieczek.

 Zespół PIECHUR

 

 


powrót na poprzednią stronę